porządek joński, dorycki, koryncki, kurs rysunku

Przejdź do zapisów na zajęcia

Kiedy?

 

Zajęcia odbywają się według hamonogramu,

w każdą sobotę w godzinach 14:00 - 15:30 

 

Cena

 

4 zajęcia w miesiącu po 1,5h

140zł/mc lub 360zł/3mc

 

Dla osób zapisanych na

kurs rysunku architektonicznego

obowiązuje rabat 50%,

odpowiednio: 70zł/mc lub 180zł/3mc

Zajęcia

 

 

Zajęcia prowadzone są w formie wykładów i ćwiczeń, trwających półtorej godziny, na których omawiane są wszystkie epoki i zagadnienia obowiązujące na maturze z historii sztuki na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

 

Kursanci na każdych zajęciach otrzymują materiały będące strzeszczeniem prezentacji z wykładów. W części ćwiczeniowej rozwiązywane i omawiane są arkusze maturalne, dodatkowo część ćwiczeniowa uzupełniona jest rysunkiem odręcznym. Zebrane podczas kursu materiały będą stanowić obszerne kompedium wiedzy oraz materiał do powtórek przed samą maturą. 

 

Zajęcia prowadzi Mateusz Binda, student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, finalista XLII Olimpiady z Historii Sztuki, Stypendysta Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia artystyczne. 

Kurs rysunku, historia sztuki, architektura, nauka rysowania
matura z historii sztuki, przygotowanie do egzaminu maturalnego z historii sztuki

Historia Sztuki

 

Kurs historii sztuki prowadzony dla uczniów szkół średnich pozwala rzetelnie przygotować się do matury. Kursantom zapisanym na rysunek architektoniczny przysługuje rabat 50%!

 

Matura z historii sztuki jest jednym z kryteriów rekrutacji na Wydział Architktury Politechniki Krakowskiej. Kurs z historii sztuki stanowi zalecane uzupełnienie kursu rysunku architektonicznego.

 

W naszej pracowni dbamy o rzetelne i kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych jak i do samych studiów, gdzie wiedza z historii sztuki jest wizytówką każdego architekta i artysty. 

Copyright © 2018 SERVO Kraków.Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt

 

Kraków, ul. Rynek Główny 34

servo.krakow@op.pl

"Architektura to przemyślana, bezbłędna gra brył w świetle" 

                                                                      Le Corbusier.